Zpovědnice

Máme za sebou necelý měsíc provozu služby Tvoje nákupy.cz. Během prvního týdne jsme opustili model odběrných míst „na parkoviště“ a začali jsme vozit až k Vašim dveřím. V druhém týdnu jsme 3x rozšířili rozvozy o okolí Ostravy, Frýdku – Místku (směrem do Beskyd) a také na Holešovsku (Přerov – Lipník nad Bečvou – Hranice – Fryšták – Zlín – Napajedla – Ostrokovice). Spustili jsme úhradu v hotovosti, zahájili doručování zboží sestřičkám, lékařům a ostatním pracovníkům do Vítkovické nemocnice. Kromě toho jsme rozeslali stovky e-mailů na registrované zákazníky, abychom zjistili, co bychom měli v sortimentu, cenách i samotné aplikaci Nákupního portálu udělat lépe. Máme velmi hodně zpětné vazby, co udělat jinak, a to je naše hlavní zaměření.

 

Abychom zjistili, zda služba skutečně přináší vše, co bychom si přáli, zeptali jsme se na zpětnou vazbu zákazníků, kteří již svůj nákup dostali. Konkrétně jsme se ptali na náměty na zlepšení v oblasti sortimentu, doručování, balení a také na to, co již je v očích zákazníků v pořádku, tedy co se jim líbí. Nedá nám to, abychom se alespoň s několika autentickými reakcemi nepodělili.

 

Mirek S. z Palkovic

Děkujeme Vám tvojenakupy.cz za doručení potravin a zboží v echt kvalitě a za supr cenu 🙂 ušetřili jsme krůpěje potu při čekání ve frontě u pokladen či bloudění mezi regály supermarketu, které v dnešní době připomínají spíš samoobslužné velkosklady 🙂 zboží nám přivezla veselá a milá paní, která nás zastihla kopat na zahrádce. Zboží nám předala omluvila se za chybějící brambory, které bohužel dodavatel nedoručil, ale to nám nevadí 🙂 ušetřili jsme čas, který můžeme dal věnovat své zahrádce. Ještě jednou díky 🙂

Marie S. z Ostravy

Nic neměňte, velice jsem s Vámi spokojená, a na to, že to byl můj první nákup, jsem s Vámi velice spokojená. Jakmile mi to finance dovolí, hned budu objednávat nákup.

 

Radka B. z Ostravy

Pěkný den, ráda jsem vyžila službu Tvojenakupy.cz

Mé poznatky:

+ nákup mi přinesli k nohám

+ přehledné objednávání přes nákupní portál

+ zboží mělo dostatečně dlouhou dobu spotřeby. Měla jsem strach, že tomu tak nebude.

+ čerstvé ovoce bylo v top stavu

+ pečivo i po rozbalení nemělo chybu

+ bezkontaktní platba při převzetí zboží

+ přeplatek vrácen zpět na účet

Shrnutí:

Tvojenakupy.cz je bezva služba pro ty, kteří jsou časově vytíženi, nechtějí nebo nemohou smýčit těžké nákupy, a hlavně je vše v pohodě. Nadále budu tyto služby využívat.

 

Alena K. z Ostravy

Dobrý den, hlavně oceňuji, že tento projekt existuje a může být užitečný každému, kdo si cení svého času.

Moje dosavadní zkušenosti s nákupy jsou příznivé. Pro mě je důležitá kvalita zboží a ta byla bez připomínek. Dodání nákupu v předem avizovaném čase příjemnými lidmi.

Určitě jsou věci, které mi v nabídce chybí, např. mléčné dezerty typu skyr, lipánek atp. Věřím, že postupně budou doplňovány další věci, podle požadavků zákazníků.

Přeji vám do další práce hodně sil a elánu. 

Reakce Tvoje nákupy.cz: Zboží, které paní Alena na Nákupním portále nenašla a přála si nakupovat jsme již doplnili.

 

Karla K. z Jistebníka

Dnešní nákup byl první u Vaši společnosti. Jsem nadšená. Jako invalidní důchodkyni mi poskytnete vše, co potřebuji. Moc díky.   

 

Hana P. z Ostravy

Dobrý den,

objednávala jsem poprvé v karanténě dle soupisu zboží, které mi prozatím vyhovovalo, některé zboží by mohlo být levnější – mléčné výrobky, ovoce zelenina. Doporučuji, pokud už to neděláte, objednávat od českých firem čerstvé zboží.

Zboží v taškách bylo pěkně upraveno, mohla jsem platit hotově a dodávka zboží do bytu ke mně příkladná.

Poprvé jsem byla velmi spokojená a zatím mám zásoby a předem děkuji za ochotu. Objednám si i další zboží.

 

Kateřina V. z Bohumína

Děkuji týmu Tvojenakupy.cz. Na webu jsem si pohodlně z gauče objednala nákup a ve stanovený čas byl doručen. Zboží bylo velice hezky v tašce uspořádané. Obzvlášť chválím krásné čerstvé maso, ovoce a zeleninu. Zde je cítit, že se s ním nemanipulovalo xkrát a neprošlo ještě x rukama zákazníků, kteří ho přebírali. Jsem velice spokojená a vítám tento nový nákupní trend 🙂 

 

Inka z Napajedel

Líbila se mi komunikace, rychlost dodání, akce s dopravou zdarma (v době celkové karantény velmi užitečné).  Možná bych uvítala podobnou akci, např. s dopravou zdarma pro důchodce např. od hodnoty Kč 1000.

Byla jsem opravdu potěšena nabídkou Otického zelí, které máme velmi rádi. Po uzavření prodejny v našem městě nám velmi scházelo.

Také předvařená červená řepa mi udělala radost, mohla jsem si ji udělat nastrouhanou a na sladko-kyselo.

Reakce Tvoje nákupy.cz: Doprava ZDARMA pokračuje i nadále při objednávce nad 500 Kč

 

Robin P. z Krnova

Děkuji za Vaši službu zejména pro klienty v menších městech a obcích. Nákup byl velmi jednoduchý a rychlý – v pondělí večer z postele na mobilu a ve středu jsem již pyšně nesl nákup domů (to ještě nebyl dovoz domů) a manželce tak ušetřil hodinu pobíhání po obchodě.

Jediný námět na zlepšení je doručení do Krnova 🙂

 

Radka F. z Frýdku – Místku

Dobrý den, službu Tvojenakupy.cz hodnotím dobře.

Držím palečky v stávající službě. A přeji čím dál více spokojených zákazníků.

I nadále budu příležitostně (cca co 14 dní) vašich služeb využívat.

 

Petra K. z Kyjovic

Dobrý den, jsem spokojená. Mám tam 90 % toho co běžně nakupují.  Držím palce!

Reakce Tvoje nákupy.cz: U paní Petry jsme zaznamenali krásný příspěvek na jejich facebookových stránkách a po jejím svolením si jej dovolujeme připojit:

Ahoj holky, pokud jste se některá z vás v poslední době vrátila z obchodu naštvaná jako já, protože jsou plné lidí a dodržování dvoumetrových odstupů je prakticky nemožné nebo protože musíte mít rukavice, kterými si nerozděláte ani sáček, a nebo a to je nejhorší musíte udělat nákup ve spěchu protože na vás doma čeká malé dítě a vždy něco zapomenete koupit a musíte to na druhý den absolvovat znovu, tak mám pro vás super zprávu. Nově můžeme nakupovat potraviny ONLINE, které nám dovezou domů i na vesnici. HURÁ… Mrkněte na https://www.tvojenakupy.cz/