O nás

Tvoje nákupy.cz

Službu Tvoje nákupy.cz pro Vás provozuje společnost eCENTRE, a.s. Jsme aukční síň a od roku 2006 snižujeme náklady lidem, veřejné správě a komerční sféře. Jsme odborníci na poli energií, platebních nástrojů a Aukčních nákupů. Pomáháme lidem, aby své ušetřené peníze mohli využít pro svou rodinu na dovolenou, nové auto nebo prostě na cokoliv, co budou chtít.

 

Nejsme začátečníci

Nejsme žádní začátečníci, v Aukčních nákupech jsme tady pro nemocnice, školy, kraje i přední hotelové řetězce, čtyř a pěti hvězdičkové hotely CPI Hotels, AXXOS Hotels, Pytloun Hotels a další subjekty. Pro své klienty zajišťujeme potraviny, kancelářské zboží, drogerii nebo také praní prádla nebo výběr úklidových služeb. Pravidelně soutěžíme veškeré zboží, které pak nahráváme na Nákupní portál sloužící jako elektronický nástroj pro uskutečnění nákupů.

 

Myšlenka

Právě Aukční nákupy stojí za myšlenkou nového projektu pro Vás pro domácnosti Tvoje nákupy.cz. Našim velkým přáním je, abyste na Nákupním portále našli opravdu vše, co potřebujete a máte rádi. Víme, že si na sebe bereme nelehký úkol, ale věříme, že společně vše zvládneme k maximální spokojenosti.

 

Bezpečný nákup

Zkušenosti máme a chtěli jsme Vám zabezpečit bezpečný a pohodlný nákup. Prioritou je pro nás Vaše bezpečí bez front v obchodních řetězcích. V klidu si vyberete z pohodlí Vašeho domova a do 48 hodin od dokončení objednávky Vám zboží dorazí až k Vám domů.  Nákupní portál nebude zpřístupněn jen v této nelehké době, ale kdykoliv budete chtít. Budeme s Vámi na dobu neurčitou = napořád!

 

První nákupy

Nápad se stal realitou a 27.4.2020 budeme mít otevřeno pro Vaše první nákupy. Budeme velmi rádi, pokud nám projevíte důvěru a tento nový způsob nákupů s Tvoje nákupy.cz si oblíbíte. Zároveň Vás na začátku prosíme o kapku shovívavosti. Jedná se o zcela nový projekt, který jsme Vám však chtěli, vzhledem k aktuální situaci, zpřístupnit co nejdříve. Proto se může stát, že budeme ještě ladit nějaké drobnosti. S Vaší podporou a náměty to však jistě brzy dotáhneme k Vaší naprosté spokojenosti. Pokud se Vám myšlenka služby Tvoje nákupy.cz líbí, sledujte nás také na Facebooku nebo Instagramu, ať máte veškeré potřebné informace vždy po ruce.

Děkujeme, že jste s námi! 

Tým Tvoje nákupy.cz